Warsztaty

Wizażowe rewolucje czyli zrób remanent w kosmetyczce. Warsztaty dla zabieganych i energicznych kobiet, które chcą więcej!

Kiedy – 21 lutego godzina 17.00-20.00
Gdzie – Flamingoo cafe&decor

Zapraszamy na autorskie warsztaty z wizażu i autoprezentacji.
U nas oprócz porad, doboru kolorów, praktyki makijażowej i remanentu w kosmetyczce dowiesz się jak zadbać o markę osobistą.

• Jak wygląda nasz warsztat?
Prowadzimy go w nowatorski sposób. Po pierwsze powiemy Ci, jak zrobić pierwsze dobre wrażenie i dlaczego warto. Po drugie pokażemy Ci jaki makijaż jest dla Ciebie idealny. Po trzecie – zabierz swoją kosmetyczkę – my ją przejrzymy, określimy, które z produktów i kolorów do Ciebie pasują, a z którymi powinnaś się pożegnać.

• Pamiętaj!
Po naszym szkoleniu będziesz wiedzieć, jak zaprezentować się innym aby Cię zapamiętali z najlepszej strony i już nigdy więcej nie wydasz niepotrzebnie pieniędzy na kosmetyki, które Ci nie służą.
Masz ochotę na to szaleństwo?

• Zapraszamy
Warsztaty odbywają się w kameralnym gronie.
Zapisy: biuro.flamingoo@gmail.com
Lub telefonicznie 662-201-101

Rezerwacja miejsc obowiązkowa. Ilość miejsc ograniczona. Cena 170 zł (w cenie warsztaty, kawa/herbata do wyboru)

• Prowadzące:

Magda Mleczko – Absolwentka renomowanej francuskiej szkoły wizażu i stylizacji. dyplomowana kosmetyczka. Współpracuje ze światem reklamy uczestnicząc jako wizażystka w sesjach zdjęciowych, a także ze światem filmu i teatru (charakteryzatorka m.in Anny Muchy w spektaklu “Letni dzień” Sławomira Mrożka). Wspiera wizerunkowo indywidualnego klienta. Prowadząca wydarzenia i eventy dla szerokiej publiczności oraz TV. Dziennikarka, reporterka od 20 lat związana z mediami takimi jak RMF, Antyradio, Radio TOP i Puls. Obecnie redaktorka prowadząca autorski program kulturalny w Radio ZetChilli i codzienne serwisy informacyjne oraz program poranny w Antyradiu.

Aleksandra Zawadzka – certyfikowany coach i trener w ramach edukacji akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Związana z marketingiem i PR od ponad 20 lat. Zajmuje się szkoleniami z autoprezentacji i wystąpień publicznych. Organizatorka licznych konferencji i eventów marketingowych. Założycielka firmy 2 stopień marketing i PR. Szkoleniowiec i trener, współpracuje z samorządem oraz firmami z branży inżynierskiej, start’upami, klientem indywidualnym. Tajniki wystąpień publicznych wykorzystuje w praktyce prowadzą i moderując liczne konferencje, sympozja, debaty.